Asiakaspalvelu ja taloushallinto

Sanna Vuorenoja

tiimikoordinaattori, IAT
sanna.vuorenoja@tip.fi
0400 871 000

Mikko Arra

kirjanpitäjä, isännöitsijä, IAT, KTM
mikko.arra@tip.fi
050 356 2210

Sanna Kovalainen

sihteeri, ostolaskujen käsittely
sanna.kovalainen@tip.fi
0400 871 000

Satu Oinonen

kiinteistösihteeri
satu.oinonen@tip.fi
0400 871 000

Rebekka Peltonen

apulaisisännöitsijä
rebekka.peltonen@tip.fi
0400 871 000

Meiju Pelvola

kirjanpitäjä, kiinteistösihteeri
meiju.pelvola@tip.fi
0400 871 000

Isännöitsijät

Mikko Arra

kirjanpitäjä, isännöitsijä, IAT, KTM
mikko.arra@tip.fi
050 356 2210

Sakari Hannonen

yrittäjä, isännöitsijä
sakari.hannonen@tip.fi
044 3421 098

Simo Hirvonen

isännöitsijä, IAT, ITS
simo.hirvonen@tip.fi
050 4639 743

Pasi Jokinen

isännöitsijä, IAT
pasi.jokinen@tip.fi
040 630 4431

Leena Knuutila

isännöitsijä, IAT, LKV
leena.knuutila@tip.fi
040 649 7755

Mika Kivinen

isännöitsijä
mika.kivinen@tip.fi
050 3757 653

Simo Lankinen

isännöitsijä, IAT
simo.lankinen@tip.fi
040 610 4302

Kimmo Mäkelä

isännöitsijä, IAT
kimmo.makela@tip.fi
050 557 6560

Ahti Niemi

tekninen isännöitsijä, isännöitsijä, IAT
ahti.niemi@tip.fi
050 3791 758

Kati Rajala

toimitusjohtaja, isännöitsijä
kati.rajala@tip.fi
044 970 3935

Heli Riikonen

isännöitsijä, IAT, DI
heli.riikonen@tip.fi
050 593 6266

Tekninen isännöinti

Lauri Rinta-Luopa

tekninen isännöitsijä, RI
lauri.rinta-luopa@tip.fi
040 758 6405

Mika Soranummi

tekninen isännöitsijä, Rakennusmestari AMK
mika.soranummi@tip.fi
050 3365 274

Johto

Sakari Hannonen

yrittäjä, isännöitsijä
sakari.hannonen@tip.fi
044 3421 098

Kati Rajala

toimitusjohtaja, isännöitsijä
kati.rajala@tip.fi
044 970 3935